sportujeme.sk » kedy.sportujeme.sk

Čo sú to skupiny – organizovanie súkromných akcií

Ak športujete so svojimi kamarátmi a cez Kedy.sk organizujete stretnutia, skupinám sa nevyhnete.

skupiny menu

Príklad pre športovca Adama, ktorý hráva s kamarátmi futbal

Najlepšie si spolu zahrajú, ak príde na zápas 12 hráčov. Teda 6 proti 6. Často sa, žiaľ, stane, že na zápas príde napríklad len 5 ľudí. Inokedy zase 23. Ani v jednom prípade si poriadne nezahrajú.
Organizovanie, kto príde, sa dá telefónom, SMS-kami, emailami, alebo aj Facebookom.
Komunikácia však nebude efektívna a výsledok ideálny. Kedy.sk ide v tomto smere oveľa ďalej
a snaží sa riešiť potrebu tejto skupiny.

1. Športovec Adam z nášho príkladu si preto na Kedy.sk vytvorí účet a v ňom založí Skupinu s názvom "Futbálek kamarátov XY"

2. Ostatní spoluhráči si tiež vytvoria účty na Kedy.sk a zažiadajú o členstvo v skupine "Futbálek kamarátov XY". Adam, ako organizátor, ich žiadosť potvrdí. Všetci sa stanú členmi skupiny "Futbálek kamarátov XY" (klub).

3. Adam, ako organizátor, vytvorí pre skupinu "Futbálek kamarátov XY" športovú udalosť. Tá sa bude konať napríklad v sobotu o 18:00 na dohodnutom mieste.

Adam zápas vytvoril minimálne pre 8 hráčov a maximálne pre 14. Všetci členovia skupiny "Futbálek kamarátov XY" o tom dostanú informáciu a pozvánku. Tú môžu potvrdiť alebo odmietnuť. V momente keď sa prihlási 14 hráčov, prihlasovanie sa ukončí.

Všetci vidia kto sa prihlásil a ide hrať. Adam môže dať teamy rozlosovať alebo sám rozdeliť, kto bude s kým hrať. Rovnako môže určiť náhradníkov. Všetci vidia všetko.

Nikto, kto nie je v skupine "Futbálek kamarátov XY", sa na akciu nemôže prihlásiť. Všetky akcie, označené ako súkromné, sú len pre členov tejto skupiny.

Čo ak Adam chce hrávať aj hokej?

Adam môže takto organizovať zápasy pre svojich futbalových kamarátov. Zároveň však môže rád hrávať aj hokej. Pre hokej už vytvoril skupinu na Kedy.sk jeho kamarát Peter. Adam zažiada so svojim účtom o prijatie do skupiny „Hokejoví kamaráti YZ“. Peter potvrdí Adamové členstvo.

Adam už má vo svojom účte dve skupiny. Športovci z futbalovej skupiny nemusia poznať hokejistov. Adam však môže športovať s jedným účtom s kýmkoľvek a kdekoľvek.

Takto sa môže každý stať organizátorom alebo členom aj desiatich skupín. S jediným účtom sa dajú spravovať letné akcie v plážovom volejbale, futbale, hokeji alebo organizovať turistické výlety.

Fitness centrá a iní organizátori pripravujú verejné podujatia a Adam sa môže so svojim účtom prihlásiť napríklad na lekciu spinningu v blízkom fitku.

Vzájomné zápasy skupín

Cieľom Kedy.sk je, aby sa športové skupiny neuzatvárali do seba. Aj keď sú súkromné. Adam ako organizátor skupiny "Futbálek kamarátov XY" môže na Kedy.sk vyzvať na zápas aj inú futbalovú skupinu zo svojho okolia. Vyzvaná skupina iných futbalových kamarátov môže pozvanie prijať alebo odmietnuť.


Kalendár udalostí