sportujeme.sk » kedy.sportujeme.sk

FAQ Kedy.sk - Športovci

Čo je Kedy.sk?

Kedy.sk je portál pre aktívnych, športujúcich ľudí. Na jednom mieste ponúka jednotlivcom lepšie organizovanie vlastných aktivít so svojimi kamarátmi.

Ako Kedy.sk funguje

Pre veľkých organizátorov ako sú napríklad fitnesscentrá, ponúka zadarmo neobmedzený priestor pre prezentáciu svojich športových akcií, ktoré pre klientov pripravujú. Dáva do rúk mocný organizačný nástroj, vrátane rezervácií na konkrétny termín, rozvrh a omnoho viac.

Koľko nás využívanie Kedy.sk bude stáť?

Kedy.sk je pre všetkých zadarmo. Pre návštevníkov, ktorí sa chcú akcií zúčastniť, aj pre organizátorov, ktorí udalosti vytvárajú

Tak z čoho Kedy.sk “žije”?

Za Kedy.sk stoji najväčší slovenský fitness portál Športujeme.sk. Denne nás navštívi viac ako 8000 ľudí (mesačne 200 000) a mesačne si pozrú milión stránok. Sme na trhu už viac ako 10 rokov a náš obsah je pre všetkých zadarmo. Aby to tak mohlo byť aj naďalej, ponúkame našim inzerentom kvalitný reklamný priestor zameraný na aktívnych športujúcich ľudí a prevádzkujeme úspešný športový eshop - OBCHOD.sportujeme.sk.

V Kedy.sk mi chýba funkcia XY. Môžete ju pridať?

Hoci je systém plne funkčný, vývoj sa nezastavil. Na základe podnetov od ľudí z praxe, neustále Kedy.sk vylepšujeme. Prosím, napíšte Váš podnet na sportujeme@sportujeme.sk a je možné, že funkcia bude doplnená.

Aký je rozdiel medzi účtom Muž/Žena a Organizácia?

Rozdiely sú len v detailoch.

A/ Muž/Žena: Ak si účet vytvára športovec, ktorý sa chce zúčastňovať na ponúkaných akciách, vyberá si tento druh účtu. Neznamená to však, že nemôže vytvárať udalosti. Práve naopak. Ak si chcem zahrať s kamarátmi futbal, vytvorím udalosť pre skupinu mojich futbalových kamarátov a pozvem ich na akciu. Automaticky sa stávam účastníkom tohto podujatia a blokujem jedno miesto.

B/ Organizácia: Ak udalosť vytvorí organizácia, nestane sa účastníkom tohto podujatia. Akcia je vytvorená pre jej klientov a preto medzi účastníkmi nebude figurovať.

Predpokladá sa, že organizátor má veľa akcií a chce ich verejne prezentovať. Účet organizátora má preto vlastný prehľadný rozvrh. Ten je možné cez jednoduchý kód vložiť aj na oficiálnu webovú stránku organizácie.

Musím si vytvárať pre akcie rôznych organizátorov samostatné účty?

Na Kedy.sk Vám stačí len jeden účet (muž/žena). So svojim účtom sa môžete zahlasovať na akúkoľvek verejnú akciu. Je pritom jedno, či budete využívať služby jedného alebo desiatich organizátorov.

Zároveň si cez rovnaký účet môžete s kamarátmi organizovať vlastné, súkromné športové akcie - futbal, hokej, volejbal, turistiku atď. Ak si udalosť nastavíte ako súkromnú, nikto, kto nepatrí do okruhu vašich priateľov (skupiny) sa na udalosť nebude môcť prihlásiť.

Prečo je dôležité aby sa ľudia na akcie zahlasovali? Nestačí len na akciu prísť?

Na akcie je potrebné sa prihlásiť. Tým že sa na akciu zaregistrujete, ostáva vo Vašom profile. Vytvárate si tak históriu svojich aktivít, ktoré môžu slúžiť ako tréningový denník :)

Kedy.sk nie je len rezervačný systém. Kedy.sk je aj sociálna sieť športovcov. Okolo konkrétnych podujatí sa tak vytvára komunita športovcov. Bez registrácie by to nebolo možné.

Ako pridať súkromnú udalosť?

Pridaniu udalosti pre súkromné športové skupiny sa venujeme v samostatnom článku.

Je potrebné každú udalosť pridávať ručne?

Veľa udalostí sa pravidelne opakuje. Ak napríklad partia kamarátov každú sobotu hráva futbal na rovnakom mieste o 18:00, stačí ju zadať len raz. V udalosti sa nastaví “Opakovať týždenne” a už stačí zasiahnuť len ak dôjde k zmene.

Môžem svoje prihlásenie sa akciu zrušiť? Prihlásil som sa, ale ochorel som...

Áno, môžete. Pri každej udalosti je tlačítko na odhlásenie. Každý organizátor pri vkladaní akcie na Kedy.sk vypĺňa niekoľko údajov. Jeden z nich je aj termín, dokedy sa môžu účastníci odhlásiť. Po uplynutí tohto času, funkcia na odhlásenie zmizne. Neskoršie odhlásenie už nie je možné.

Čo sú to skupiny a na čo sú súkromné a verejné

Skupiny patria medzi základné delenie činností organizátora. Ich využívanie však nie je povinné a nie každý ich musí používať. Podrobne sa im venujeme v samostatných článkoch:

Skupiny pre organizovanie súkromných akcií (napr. Futbal s kamarátmi)

Skupiny pre organizovanie verejných akcií (napr. Fitnesscentrum)

Čo je to Rozvrh

Každý, kto na Kedy.sk organizuje udalosti, môže využívať vlastný rozvrh. V rozvrhu sa nachádzajú len Vaše akcie. Žiadny iný organizátor tam nie je. Vždy, keď pridáte novú udalosť, objaví sa aj vo Vašom rozvrhu.

Ak si vytvoríte účet Muž/Žena, vo Vašom rozvrhu nájdete nielen Vami vytvorené udalosti, ale aj tie na ktoré sa prihlásite, napríklad vo Vašom fitnesscentre.

Konkrétne príklady využitia nájdete v samostatnom článku Rozvrh

Čo je to adresár

Tak, ako máte v mobilnom telefóne adresár kontaktov, môžete mať svoj adresár aj na Kedy.sk. Viac sa tejto funkcii venujeme v samostatných článkoch:

Adresár pre športovcov

Adresár pre organizátorov


Kalendár udalostí