sportujeme.sk » kedy.sportujeme.sk

Čo je to Rozvrh

Každý, kto na Kedy.sk organizuje udalosti, môže využívať vlastný rozvrh. V rozvrhu sa nachádzajú len Vaše akcie. Žiadny iný organizátor tam nie je. Vždy, keď pridáte novú udalosť, objaví sa aj vo Vašom rozvrhu.

Aký je rozdiel medzi rozvrhom napr. fitnesscentra a športovca:

Rozvrh športovca obsahuje všetky udalosti, na ktorých sa zúčastňuje a ktoré pre svojich priateľov vytvoril. Môže si pozrieť akcie ktoré len budú, ako aj históriu absolvovaných eventov.

Rozvrh organizátora obsahuje všetky vytvorené udalosti a slúži pre orientáciu klientov organizátora. Rozvrh sa zobrazuje na Kedy.sk, ale cez jednoduchý kód ho je možné pridať aj na stránku organizácie.Mesačný, týždenný rozvrh a zoznamový výpis

Aby bol v akciách dokonalý prehľad, získate hneď 3 druhy rozvrhov a niekoľko farebných variant.

Jednoduché filtrovanie

Ak má organizátor (alej aj športovec) naozaj veľa akcii, pomôže filter. Nad rozvrhom sa nachádza tlačítko Filtrovať. Po kliknutí naň sa otvorí menu. Je možné filtrovať podľa športu, skupín, času a umiestenia.

Kde rozvrh nájdem?

Základné umiestnenie je vo vizitke organizátora. Odkaz na rozvrh sa nachádza po prihlásení sa v pravom menu. Návštevníci Kedy.sk sa k nemu môžu dostať aj cez odkaz z konkrétnych udalostí organizátora.

Rozvrh z Kedy.sk aj na Vašom webe

Cez jednoduchý kód je možné vložiť rozvrh aj na oficiálny web organizátora. Odteraz môžete mať na svojom webe vždy aktuálny a klikateľný rozvrh. Vaši klienti sa môžu na akcie rezervovať priamo z Vášho webu.

Aby rozvrh čo najlepšie zapadal do dizajnu rôznych organizátorov, ponúka Kedy.sk hneď päť farebných verzii - zelenú, modrú, červenú, šedo-bielu a čierno-bielu.

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh

Kedy.sk rozvrh


Kalendár udalostí