sportujeme.sk » kedy.sportujeme.sk

Adresár pre účty muž/žena – súkromný organizátori

1. Pokiaľ organizujete udalosti pre partiu svojich kamarátov, môžete si ich ručne pridať do adresára užívateľov. Budete mať tak zoznam kontaktov na športovcov zo svojho okruhu na jednom mieste.

Nie je to však nevyhnutné. Ak už máte vytvorenú skupinu a v nej kamarátov, adresár možno nebudete potrebovať. Pri vytvorení udalosti pre túto skupinu, všetci jej členovia dostanú automaticky pozvánku. Tú môžu prijať, alebo odmietnuť.

Adresár skupín je oveľa dôležitejší a užitočnejší. Môže sa stať, že s partiou kamarátov chcete hrávať futbal, s inými kamarátmi basketbal a zároveň ste členom skupiny pre plážový volejbal. V takom množstve kamarátov je už ťažké držať prehľad a poriadok.

adresár skupín

Do adresára skupín si pridajte všetky tri skupiny (futbal, basketbal, plážový volejbal). Získate tak prehľad a navigačnú skratku k aktivitám týchto teamov.

adresár skupín

2. Športovec môže využívať účet na Kedy.sk na zahlasovanie sa na akcie komerčných organizátorov. Môže chodiť na spinning do fitka XY, na masáž do zariadenia YZ a na jógu do štúdia X. Na Kedy.sk je však veľa organizátorov a a ešte viac ponúkaných akcii. Adresár tak bude slúžiť ako skratka – zoznam mojich obľúbených zaradení.


Kalendár udalostí